Weselny DJ dla Ciebie – Muzyka to nasza pasja!

Andrzej

Andrzej

Kształciłem się w Instytucie Szkolenia Organistów przy UKSW w Warszawie, w którym zdobyłem wiedzę teoretyczną i praktyczną z muzyki i kształcenia słuchu (sekcja fortepian i organy pod opieką prof. Agnieszki Lisowskiej). Uczestniczyłem w zajęciach z emisji głosu, metodyki prowadzenia zespołów wokalnych i chóru pod opieką mgr Joanny Kuczewskiej.
Brałem udział w warsztatach dla Wodzirejów Wesel i Zabaw w sierpniu 2009r. w Trzebini
(prowadzący: Kazimierz i Józef Hojna oraz Bernadeta Lechowicz-Nogaj).
Przygodę z muzyką zacząłem mając 9 lat, mój pierwszy instrument na którym uczyłem się grać, to gitara akustyczna. Po kilku latach zafascynowały mnie instrumenty klawiszowe na których gram do dziś. Przez ostanie lata grałem w zespole pięcioosobowym, obecnie z synem występujemy jako muzyczny duet.
Jestem człowiekiem odpowiedzialnym, pogodnym i z dużym poczuciem humoru niezbędnym do rozkręcenia dobrej imprezy.
 

Kamil

Kamil

Od młodych lat miałem styczność z muzyką i się nią interesowałem. Przez 6 lat pobierałem prywatne lekcje gry na instrumentach klawiszowych u Pana Tomasza Strąka w szkole FORTE. Mając 13 lat stwierdziłem, że gra na pianinie już mi nie wystarcza- zafascynowała mnie gitara oraz akordeon. Mimo młodego wieku miałem okazję do wielu występów/koncertów. Grałem w kilku zespołach grających muzykę niszową, ale cały czas interesowała mnie też konsola i muzyka elektroniczna. Zdecydowałem z tatą, że założymy duet w którym każdy z nas będzie robił to co lubi najbardziej. Odkąd gramy i zabawiamy publiczność podchodzimy do życia bardziej pozytywnie i na wesoło! 🙂